Ви тут: Головна Інформація Науковцям

Наукова діяльність

 

Наукова діяльність в Інституті журналістики Університету Грінченка здійснюється 4 кафедрами та науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених.

 

Зокрема кафедрою журналістики та нових медіа з травня 2016 року розпочато роботу над науковою темою «Фундаменталізація професійної підготовки фахівців із журналістики».

На базі інституту щорічно проводиться декілька міжнародних та всеукраїнських конференцій за участю професорсько-викладацького складу та молодих вчених, численні наукові семінари й круглі столи, діють наукові гуртки.

 

У березні 2016 року засновано науковий журнал «Інтегровані комунікації / Integrated communications» (свідоцтво про реєстрацію  № 21991–11891Р від 30 березня 2016 року), перший випуск якого вийшов у вересні 2016 року.

 

 

Кафедрами інституту проводиться підготовка бакалаврів та магістрів, які відповідно до вимог університетської освіти активно займаються науково-практичними дослідженнями та мають відповідні публікації. Студенти інституту традиційно є переможцями всеукраїнських конкурсів наукових робіт, олімпіад та фестивалів.

 

Колегіальним органом управління інституту є Вчена рада у складі 20 осіб з числа науково-педагогічних працівників та студентства.

 

План наукової роботи Інституту журналістики на 2016/2017 н.р.

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Науковцям