Ви тут: Головна Інформація Науковцям

Наукова діяльність

 

Наукову діяльність в Інституті журналістики Університету Грінченка здійснють 4 кафедри та Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених.

 

Зокрема кафедрою журналістики та нових медіа з травня 2016 року розпочато роботу над науковою темою «Фундаменталізація професійної підготовки фахівців із журналістики».

 

Інститут щорічно проводить міжнародні та всеукраїнські конференції за участю професорсько-викладацького складу та молодих вчених, наукові семінари й круглі столи, діють наукові гуртки.

 

У березні 2016 року засновано науковий журнал «Інтегровані комунікації / Integrated communications» (свідоцтво про реєстрацію  № 21991–11891Р від 30 березня 2016 року), перший випуск якого вийшов у вересні 2016 року.

 

Кафедри Інституту проводять підготовку бакалаврів та магістрів, які відповідно до вимог університетської освіти активно займаються науково-практичними дослідженнями та мають відповідні публікації. Студенти інституту традиційно є переможцями всеукраїнських конкурсів наукових робіт, олімпіад та фестивалів.

 

Відповідно до наказу МОН України № 1364 від 10 жовтня 2017 року "Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році" наш Інститут призначено базовим навчальним закладом для проведення Конкурсу з галузі знань "Журналістика" на період з 2017 по 2020 роки.

 

Колегіальним органом управління інституту є вчена рада у складі якої науково-педагогічні працівників та представники студентства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Науковцям