Ви тут: Головна Інформація Науковцям Наукова діяльність Конференції ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Бібліотека і книга в цифровому медіасвіті»

23 вересня 2016 р. кафедра бібліотекознавства та інформології провела ІІ Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Бібліотека і книга в цифровому медіасвіті».

Доповіді та виступи учасників конференції були присвячені баченню ролі бібліотек в цифровому медіасвіті, дослідженню кращого досвіду українських та зарубіжних бібліотечних установ.

Своє відображення у програмі конференції знайшли напрями розвитку, проблеми та підсумки з актуальних питань книгознавства, видавничої справи та книгорозповсюдження. Серед учасників конференції були студенти вищих навчальних закладів Києва, Рівного, Харкова, Мелітополя. За матеріалами конференції буде видано збірник (друковане та електронне видання).

Бажаємо учасникам конференції подальших успіхів у науковій діяльності!

Програма конференції