Ви тут: Головна Інформація Науковцям Наукова діяльність Конференції IV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Бібліотека і книга у цифровому медіасвіті»

IV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Бібліотека і книга у цифровому медіасвіті»

konferencia ibas 09

28 вересня 2018 р. у стінах Університету Грінченка відбулась ІV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Бібліотека і книга у цифровому медіасвіті», організована кафедрою бібліотекознавства та інформології Інституту журналістики у партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією.

 У програмі конференції вже традиційно понад 50 учасників –бакалаврів, магістрів та аспірантів із закладів вищої освіти Києва, Львова, Харкова, Умані, Чернівців, Рівного, Ніжина та Мінська (Білорусь). Молоді науковці представили широкий спектр досліджень, що розкривають актуальні проблеми розвитку інформаційної діяльності, бібліотечної, архівної та книговидавничої справи у цифрову епоху. Серед ключових тем – рівний і відкритий доступ до інформації, бібліотеки і книгарні в інфраструктурі сучасного міста, видання з «доповненою реальністю», технології створення електронних книг, аудіо-книжок та «арт- бук», формування читацьких інтересів дітей та молоді та багато інших тем. Міжнародний досвід представлено аналізом діяльності інформаційних центрів Німеччини, Данії, Польщі, Білорусі, Китаю, Японії. Особлива увага приділена аналізу всесвітньої ініціативи IFLA «Глобальне бачення майбутнього бібліотек», до реалізації якої долучилися студенти та викладачі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Дякуємо учасникам та їх науковим керівникам!

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Науковцям Наукова діяльність Конференції IV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Бібліотека і книга у цифровому медіасвіті»