Ви тут: Головна Інформація Науковцям Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту журналістики Події Дозвольте представити: наукові гуртки Інституту журналістики

Дозвольте представити: наукові гуртки Інституту журналістики

 

gurtki123Презентація наукових гуртків і клубів для студентів 1-2 курсів Інституту відбулася 9 листопада в рамках відзначення Всесвітнього дня науки.


В Інституті журналістики нині діє 4 гуртки наукового спрямування. Кожна кафедра має чим зацікавити майбутнього науковця.

Кафедра журналістики та нових медіа пропонує охочим зайнятися дослідженням питань, пов'язаних з міжнародною журналістикою.

«У нас є достатнє коло людей, які коментують міжнародні відносини, які інтегровані в політичний простір, але які не можуть працювати на перетині міжнародної політики й журналістської справи», - зауважила Яна Фруктова, керівниця гуртка «Міжнародна журналістика», заступник завідувача кафедри з наукової роботи.

Сприяти формуванню особистості студентів як дослідників у науковій сфері допоможе гурток «Креативна наука», яким опікується кафедра видавничої справи на чолі з завідувачем Ларисою Масімовою. Гуртківці зможуть реалізувати себе не лише як дослідники, а й як організатори різноманітних конкурсів і фестивалів таких як «Bookfashion» та «Smartblog».

Долучитись до досліджень у галузі бібліотекознавства та інформаційних технологій пропонує гурток «Бібліотека у системі соціальних комунікацій»

«Швидкий розвиток інформаційного суспільства потребує ґрунтовних досліджень у цій царині. Тому залучення талановитих студентів, використання їх творчого й інтелектуального потенціалу дасть змогу розв’язати актуальні питання майбутнього», - наголосила Вікторія Сошинська, одна з координаторів гуртка, доцент кафедри бібліотекознавства та інформології.

Студентський клуб із соціальних комунікацій «Інтерактив», що вже 4 роки діє на кафедрі реклами та зв’язків з громадськістю, спеціалізується на дослідженні реклами. Серед здобутків – велика кількість переможців й призерів конкурсів та фестивалів не лише в Україні, а й за кордоном.

«Саме участь у клубі «Інтерактив» дала мені змогу стати учасницею міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions (Канські Леви)», - розповіла студентка 3 курсу Анастасія Болозенко, презентуючи діяльність свого гуртка.

Конкуренцію гурткам Інституту від вересня цього року складає й Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених. Юні науковці пропонують долучатися до їхньої діяльності і брати участь у заходах, організованих ними. Так, 30 листопада наукове товариство запрошує усіх охочих прослухати воркшоп з написання курсових робіт.

Page 1-VSR  Page 1-p-biblioteka 

 Page 1-kjnm  Page 1-club-sozcom

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Науковцям Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту журналістики Події Дозвольте представити: наукові гуртки Інституту журналістики