Ви тут: Головна Інформація Науковцям Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту журналістики Події Офіційна зустріч представників наукових товариств двох університетів, 01.11.2016

wN4FPqdt5G0

1 листопада 2016 р. відбулася офіційна зустріч Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених (НТ) Київського університету імені Бориса Грінченка з представниками Наукового студентського товариства (НСТ) Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди.

До Університету Грінченка з гостьовим візитом завітали: Луцик Оксана, голова НСТ Переяслав-Хмельницького ДПУ ім. Григорія Сковороди; Костюкевич Ольга, голова НСТ Педагогічного факультету; Сафонюк Галина, голова НСТ Філологічного факультету; Коваленко Сергій, заступник голови НСТ Факультету педагогіки та психології.

Гостей зустрічали: Куцик Руслан, голова НТ Університету Грінченка; Цюра Маргарита, голова НТ Інституту журналістики; Горбатовський Дмитро, голова НТ Факультету інформаційних технологій та управління; Мухіна Катерина, заступник голови НТ Історико-філософського факультету; Гайсенюк Марія, секретар НТ Історико-філософського факультету.

Під час зустрічі молоді науковці представили свої університети, поділилися досвідом щодо проведення різноманітних наукових заходів та запланували гостьовий візит НТ Університету Грінченка до Переяслав-Хмельницького ДПУ ім. Григорія Сковороди 10 листопада 2016 р.