Ви тут: Головна Інформація Науковцям Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту журналістики Події Конкурс на логотип Наукового товариства Інституту журналістики

Конкурс на логотип Наукового товариства Інституту журналістики

2 листопада 2016 р. Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених Інституту журналістики розпочали конкурс на логотип Наукового товариства.

Організація конкурсу планувалося в два етапи результатом якого мало бути розроблення нового логотипу для НТ ІЖ, а також створення ескізу для візиток членів НТ ІЖ.

У конкурсі могли прийняти участь усі охочі, незалежно від рівня навчання та спеціалізації.

Відбір та оцінка робіт конкурсантів проводилося керівництвом Наукового товариства Інституту журналістики протягом одного місяця.

Переможницею конкурсу стала студентка спеціальності «Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія», Ткачук Ольга, роботу якої було обрано в якості офіційного логотипу Наукового товариства Інституту журналістики.