Ви тут: Головна Інформація Науковцям Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту журналістики Події Конференція «Освітні напрямки розвитку наукових досліджень молодих учених»

Конференція «Освітні напрямки розвитку наукових досліджень молодих учених»

Члени Наукового товариства Інституту журналістики разом з представниками наукових товариств інших інститутів та факультетів Київського університету імені Бориса Грінченка 10 листопада 2016 року прийняли участь у Всеукраїнській конференції науковців, молодих вчених та студентів «Освітні напрямки розвитку наукових досліджень молодих учених», що була організована Переяслав-Хмельницьким державним педагогічним університетом ім. Г. Сковороди у м. Переяслав-Хмельницький.

Члени НТ ІЖ мали змогу послухати доповідачів конференції та насолодитися екскурсію по пам'яткам міста.