Ви тут: Головна Інформація Науковцям Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту журналістики Події Конференція «Актуальні проблеми економічного розвитку підприємств видавничо-поліграфічної галузі»

23 листопада 2016 р. члени Наукового товариства Інституту журналістики прийняли участь в студентській науковій конференції «Актуальні проблеми економічного розвитку підприємств видавничо-поліграфічної галузі», організатором якої є Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Конференція є щорічною, і студенти Інституту журналістики, що зайняті розвитком науки, вже не вперше приймали участь у цій конференції.

До електронного збірника матеріалів конференцій потрапили напрацювання 16 студентів Київського університету імені Бориса Грінченка.

Тематично конференція охопила широке коло питань сучасної видавничо-поліграфічної галузі.

Детальніше про подію: http://ovpk.vpi.kpi.ua/index.php/novyny/666