Ви тут: Головна Інформація Науковцям Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту журналістики Події Виступ на конференції «Інформація. Наука. Бібліотека. Весна», 06.04.2017

Виступ на конференції «Інформація. Наука. Бібліотека. Весна», 06.04.2017

6 квітня 2017 р. голова НТ ІЖ Цюра Маргарита виступила з доповіддю «Бібліотерапія для дітей та підлітків як процес і простір» на ІІІ Студентській інтернет-конференції «Інформація. Наука. Бібліотека. Весна» (організатори Львівський національний університет імені Івана Франка, співорганізатори: Вроцлавський університет, Харківська державна академія культури, Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка).

Детальніше про подію: http://ij.kubg.edu.ua/struktura/kafedry/2016-06-23-13-44-24/podii/436-iii-studentska-internet-konferentsiia-informatsiia-nauka-biblioteka-vesna.html.

nauka sait 14