Ви тут: Головна Інформація Науковцям Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту журналістики Події Вітаємо голову Наукового товариства інституту журналістики!

Вітаємо голову Наукового товариства інституту журналістики!

23 березня 2017 р. в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Дипломом ІІ ступеня була нагороджена голова НТ ІЖ Цюра Маргарита за роботу «Бібліотерапія як засіб соціально-психологічної адаптації дітей та підлітків в новітніх умовах».

Детальніше про подію: http://ij.kubg.edu.ua/pro-instytut/news/podiji/407-vitayemo.html.

Колектив НТ ІЖ вітає з перемогою та бажає не зупинятися на досягнутому!

zyura