Ви тут: Головна Інформація Науковцям Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту журналістики Події Науковий квест «Київ – моя столиця: наука крізь віки» 04.10.2018

Науковий квест «Київ – моя столиця: наука крізь віки» 04.10.2018

4 жовтня 2018 року було проведено щорічний науковий квест, у якому взяли участь студенти Інституту журналістики: Адамович Вероніка, Бажан Маргарита, Буліч Віолетта, Лузан Вікторія, Неспірний Богдан, Ніколайчук Діана, Павлюк Юлія, Семиволос Світлана, Слободенюк Вікторія та Сутула Євгеній.

За основу заходу була взята ідея проходження учасниками ключових точок за таким маршрутом:

• Національна академія наук України
  • Пам’ятник Ярославу Мудрому
  • Педагогічний музей
  • Ольгинська жіноча гімназія
  • Пам’ятник Михайлові Грушевському
  • Колегія Павла Галагана
  • Будинок Вчених
  • Перетин вулиць Володимира Антоновича та Панаса Саксаганського.

За результатами заходу перше місце посіла об’єднана команда учасників з Університетського коледжу та Інституту людини, друге – команда від Факультету права та міжнародних відносин, третє – команда від Історико філософського факультету. Після проходження квесту переможці отримали кубки, грамоти та солодкі подарунки від організаторів.