Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення

Анонси

І Всеукраїнський конкурс фото та відео робіт «Lime. Go to read!» «Library in my eyes. Go to read!»

Кафедра бібліотекознавства та інформології оголошує старт щорічного конкурсу для школярів та студентів.

Мета конкурсу – популяризація бібліотеки та книги серед молоді.

Умови конкурсу:

• Учасник (и) конкурсу має записати коротке відео (тривалістю до 3-х хвилин) або зробити одну чи серію фотографій, за темою: «Бібліотека в моїх очах» та розмістити його на своїй сторінці у соціальній мережі чи YouTube-каналі.
  • Використовуйте хештеги: #бібліотечнасправа #limegotoread #limegrinchenko #libraryinmyeyes #kubg
  • Заповнити анкету, в якій окрім даних про себе вказати посилання на розміщення Вашого допису в Інтернеті. Важливо, щоб дана веб-сторінка була у відкритому доступі для перегляду. Якщо з певних причин Ви не хочете публікувати своє фото/відео в мережі, то потрібно прикріпити його у листі разом з анкетою учасника.
  • Участь у конкурсі можуть брати учні 5-11 класів та студенти коледжів та ВНЗ
  • Прийом робіт триває до 20 березня 2019 року

Фінал конкурсу та церемонія нагородження відбудеться 23 березня 2019 року!

P.S. Від учасника не вимагається нічого окрім гарного настрою та креативу :)

Контакти організаторів конкурсу: Інститут журністики, кафедра бібліотекознавства та інформогії,  (044) 485-20-94  вул. М. Тимошенка 13-Б, каб. 112
Відповідальна особа : Поліщук Тетяна Ігорівна, тел.0968831598, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

22 березня відбудеться щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція "Дослідження молодих вчених від ідеї до реалізації. У рамках конференції планується пленарне засідання, тренінги та майстер-класи, а також конкурс наукових проектів де передбачені грошові винагороди.

Напрями роботи конференції:

• Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності.
  • Наука та культура: збереження історико-культурної спадщини.
  • Наука та громадянське суспільство: соціальні проекти для покращення якості життя громади.

Основні дати конкурсу:

• Подача наукових проектів на Конкурс – до 26 лютого.
  • Розгляд наукових проектів експертною комісією (відбірковий етап) – до 2 березня.
  • Запрошення для участі у Конференції будуть надіслані до 5 березня.

Переможці конкурсу проектів у кожному напрямі будуть нагороджені дипломами та грошовою премією у розмірі 3500 грн.

Усі учасники конференції отримають сертифікати!

Для детального ознайомлення:

Опитування "Українська мова онлайн"

Шановні студенти та співробітники Університету Грінченка!

Велике прохання заповнити анкету "Українська мова онлайн" для проведення міждисциплінарного наукового дослідження.

Заздалегідь вдячні!

Розпочався І етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році, який триватиме з 14 січня по 22 лютого 2019 року.

• Детально ознайомитися з інформацією та заповнити анкету учасника  можна за посиланням.

Запрошуємо до роботи в Науковому товаристві Інституту журналістики

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту журналістики запрошує до співпраці

Якщо ви бажаємо пов'язати своє навчання з науково-досліницькою роботою заповніть реєстраційну форму

Головними перевагами участі в Науковому товаристві є:

• нетворкінг із майбутніми фахівцями Вашої спеціальності;
  • ефективна комунікація з молодими науковцями інших структурних підрозділів Університету;
  • допомога у пошуку шляхів підвищення власної кваліфікації;
  • активне сповіщення про можливі конференції, наукові семінари;
  • можливість участі у подіях наукового товариства Університету;
  • можливість спробувати себе в event-менеджменті та SMM;
  • для студентів та магістрантів також можливість дібрати додаткові бали до загального навчального рейтингу, що підвищить Ваш шанс на отримання стипендії чи її підвищення;

Все що потрібно - мати бажання реалізуватись у науковій сфері та заповнити форму.

За довідкою звертайтесь в 108 ауд.

Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення