Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення

Анонси

Громадський бюджет міста Києва: Проект №283 «Створення бібліотеки аудіокниг шкільної програми українською»

Про проект

Громадський проект №283
«Створення бібліотеки аудіокниг шкільної програми українською»

В нинішній період розвитку України, як ніколи важливі культурно-освітні проекти. Важливою складовою сучасного суспільства являється самопізнання. Наш проект зумовлений саме на це. Тому ставимо амбітну задачу в створення бібліотеки аудіокниг українських письменників українською. Вона стане в нагоді як для школярів так і для дорослих та молоді, а особливо людей за вадами зору. Проект передбачає створення аудіокниг класичних українських творів, що входять до шкільної програми. Обіцяють озвучити за підтримки волонтерів, акторів та «впізнаваних голосів України» щонайменше 50 книжок. Платформою для розміщення аудіотеки обрано сайт Бібліотеки Київського університету імені Бориса Грінченка (ресурс буде у вільному доступі). В умовах сучасного розвитку технологій знання необхідно доносити в максимально простих та зручних формах. Аудіокнига – одна з таких форм.

План заходів на рік

Відбір творів для аудіювання

Дата виконання: березень-квітень 2018

Внесення змін до кошторису

Дата виконання: квітень 2018

Підготовка тендерної документації

Дата виконання: травень-липень 2018

Формування реєстру книг та рубрикація

Дата виконання: квітень 2018

Перемовини з відомими людьми з метою залучення до проекту

Дата виконання: квітень-серпень 2018

Підготовка платформи для розміщення аудіофайлів

Дата виконання: травень 2018

Тендерні закупівлі

Дата виконання: травень-червень 2018

Дизайн та оформлення аудіобібліотеки

Дата виконання: червень-cерпень 2018

Озвучування книг

Дата виконання: травень-жовтень 2018

Фото-, відеофіксація проекту

Дата виконання: протягом усього часу

Перша презентація проекту

вересень 2018

Презентація проекту широкому загалу

Дата виконання: листопад 2018

Проведені заходи

1. Вибір та затвердження творів для створення бібліотеки аудіокниг | Переглянути тут >>

2. Проведення кастингу голосів

Інформація щодо закупівлі через систему допорогових електронних закупівель

З нагоди проведення Грінченківської декати оголошується щорічний конкурс на кращу візуалізацію слів Словника Бориса Грінченка "Словник Грінченка і сучасність".

Студенти та викладачі використовуючи шаблон опрацьовують слова із словника Бориса Грінченка, (додають тлумачення з сучасних українських та іноземних словників, ілюстрації, аудіо-, відео ресурси, цікаві факти тощо).

• І етап передбачає розміщення до 18.11.2018 р. на Вікі-порталі посилань, зображень, відео, текстів, що доповнюють та візуалізують слова зі Словника Бориса Грінченка.
  • ІІ етап, фінальний, буде проходити 30 листопада о 15:20 в 503 аудиторії навчального корпусу №1, де підрозділи радо презентують свої 3 найкращі слова, додавши їм нового рівня опрацювання.

Кожна команда (у порядку, витягнутого жребію) представляє 3 найкраще інтерпретованих слова (на екрані демонструють найкращі слова, заповнені на Вікі-порталі).

Кожен виступ команди (представлення 3-х слів) триває 5-10 хв. Кількість учасників команди, що представляє підрозділ – 5 осіб.

Детальніше за посиланням

За час існування конкурсу спільними зусиллями команди вже опрацювали більше 4-х тисяч слів!

Але ще є над чим працювати!

Приєднуйся!

Контакти: НДЛ інформатизації освіти, т.485-20-87

Покажи свій "Інший погляд". Триває прийом робіт на молодіжний фестиваль соціально реклами.

"Інший погляд" - це молодіжний проект, мета якого – розповісти через соціальну рекламу про проблеми молоді з позицій самої молоді, а також відшукати нестандартні, оригінальні ідеї для їх вирішення, залучити молодь до відкритого обговорення та привернути увагу широкої аудиторії до найактуальніших соціально значущих тем.

Основа фестивалю – конкурс проектів соціальної реклами, який триває від червня до жовтня Протягом фінального етапу в листопаді організовуємо панельні дискусії, майстер-класи, лекції, ніч соціальної реклами з переглядом робіт конкурсантів, ділимося враженнями й емоціями Найкращі проекти після фестивалю втілюємо в життя.

Кожного року студенти нашого університету бажані гості в Одесі, вони завойовують призові місця, показують свої вміння, знайомляться з цікавими людьми та весело проводять час. Тому продовжуючи традиції, запрошуємо студентів Інституту журналістики взяти участь в фестивалі, це подія, які запам'ятається вам на все життя.

Етапи проведення фестивалю:

• 1 етап- Подача конкурсних робіт ДО 10 ЛИСТОПАДА,
  • 2 етап - Відбір робіт фаховим жюрі ДО 15 ЛИСТОПАДА,
  • 3 етап 3-денний фестиваль в Одесі 16-18 ЛИСТОПАДА.

Детальна інформація на сайті : http://inpoglyad.tilda.ws/

Щорічний фестиваль першокурсників "Ось ми які!"

25 жовтня о 15.30 відбудеться щорічний фестиваль першокурсників "Ось ми які!". Студенти будуть представляти свої спеціальності, а переможці візьмуть участь у Всеуніверситетському "Ось ми які!", де будуть представляти Інститут Журналістики. Першокурсники вже активно готуються до виступів: придумують номери, проводять репетиції.

Успіхів всім!

Повідомляємо, що І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 н.р. проходитиме з 10 жовтня до 21 грудня 2018 року.

Основні дати:

до 14 грудня 2018 року -подання робіт на рецензування;

- 14-19 грудня 2018 року -рецензування робіт;

- 20 грудня -підведення підсумків І туру конкурсу.

Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення