Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення

Анонси

Запрошуємо до участі у Десятому міжнародному студентському фотоконкурсі «Гаряча Крига»

logo1Організатор Конкурсу: Київський національний університет технологій та дизайну, кафедра дизайну. Номінації Конкурсу: "Світ навколо тебе", "Fashion-фотографія", "Творчий пошук". До складу журі Конкурсу входять авторитетні фотографи – керівники професійних фотооб'єднань України, Азербайджану, Білорусі та Польщі. Кінцевий термін подання заявки на участь, прийому фоторобіт – до 30 квітня 2019 року.

Запрошуємо на тренінг з гендерно-чутливої журналістики у межах кампанії «Повага. Кампанія проти сексизму у ЗМІ та політиці»

Запрошуємо на тренінг з гендерно-чутливої журналістики у межах кампанії

"Повага. Кампанія проти сексизму у ЗМІ та політиці".

povahaheader3

Організатори - Інститут розвитку регіональної преси

Коли:  25.04.2019, 10:00

Де: 211 аудиторія

Спікери:

• Ірина Славінська
  • Микола Ябченко
  • Ольга Веснянка

Запрошуємо Вас на відкрите заняття Гандзюка В.О.

Запрошуємо Вас на відкрите заняття за темою: "Практикум з журналістської майстерності", яке відбудеться 24 квітня 2019 року о 11:50. Проводить канд. соц. н., доц. кафедри журналістики та нових медіа Гандзюк Віталій Олександрович.

Опитування для викладачів та студентів на тему "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автонономії"

Шановні науково-педагогічні працівники та студенти
Інституту журналістки!

Державна наукова установа "Інститут модерназації змісту освіти" запрошує Вас до опитування на тему "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автонономії". Дослідження проводитиметься у квітні-черві 2019 року за умов повної анонімності та добровільності.

Для того, щоб пройти опитування, потрібно перейти за посиланням:

Мистецтво книги: виставка книжкової графіки Ігоря Женченка

З нагоди Всесвітнього дня книги та авторського права 18 квітня в Інституті журналістики відкривається персональна виставка книжкової графіки члена Національної спілки художників України, Голови Правління Київської спілки художників книги, директора видавництва «Жнець», старшого викладача кафедри видавничої справи Ігоря Вікторовича Женченка.

За свою творчу діяльність Ігор Женченко оформив понад триста різноманітних за жанрами і тематикою книжкових видань. Тричі лауреат конкурсу «Мистецтво книги України». У 2011 р. отримав найвищу нагороду конкурсу — диплом імені Івана Федорова. Має нагороди від державних та громадських організацій за високопрофесійне художнє оформлення видань. Є автором багатьох дизайнерських розробок логотипів, фірмових стилів, web-сайтів, різноманітної рекламної продукції, комп’ютерних ігор. Виставка триватиме до 28 квітня (хол Інституту журналістики біля кафедри видавничої справи).

Afisha Zhenchenko 2019

Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення