Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення Запрошуємо до участі у Десятому міжнародному студентському фотоконкурсі «Гаряча Крига»

logo1Організатор Конкурсу: Київський національний університет технологій та дизайну, кафедра дизайну. Номінації Конкурсу: "Світ навколо тебе", "Fashion-фотографія", "Творчий пошук". До складу журі Конкурсу входять авторитетні фотографи – керівники професійних фотооб'єднань України, Азербайджану, Білорусі та Польщі. Кінцевий термін подання заявки на участь, прийому фоторобіт – до 30 квітня 2019 року.