Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення Ukrainian Young Book Design Awards запрошує молодих дизайнерів зі всього світу взяти участь

osnovy konkurs

1 березня розпочинається прийом заявок на участь в конкурсі Ukrainian Young Book Design Awards. Це міжнародний конкурс з книжкового дизайну, який цього року започаткували видавництво «Основи» та студія Hooga.design. Організатори наголошують, що конкурс покликаний відкрити нові імена у сфері графічного дизайну. Учасниками Ukrainian Young Book Design Awards можуть безкоштовно стати всі охочі віком від 14 до 30 років. Книга, яка подається як конкурсна робота, має бути не виданою на момент проведення конкурсу.

«Книжковий дизайн – це лакмусовий папірець рівня візуальної культури. Цей конкурс стане важливим кроком у розвитку українського книжкового та креативного ринків», – коментує Дмитро Яринич, креативний директор Hooga.design. Роботу можна подати у 4 номінації:

• Візуальна концепція (судді оцінюватимуть візуальну концепцію цілої книжки).
  • Макет і верстка.
  • Серія ілюстраці
  • Обкладинка.

У кожній з номінацій буде по одному переможцю, також конкурс передбачає Гран-прі – грошовий приз. Організатори не обмежують учасників у кількості поданих заявок чи темі роботи. «Ми одразу вирішили, що конкурс буде міжнародним, щоб розповісти про книжковий дизайн в Україні і водночас створити кращу конкуренцію для учасників, дозволити їм помірятися майстерністю на міжнародному рівні. Нам цікаво спостерігати за роботами учасників зі всього світу», – каже Анна Копилова, арт-директорка видавництва «Основи».

Серед суддів конкурсу українські та європейські дизайнери, представники креативних індустрій та бізнесу. Прийом заявок на участь триватиме з 1 березня до 14 квітня.

• Hooga.design одна з найпотужніших дизайн-студій України, лауреати Red Dot 2018. Їхня команада розробляла дизайн для Парку Корупції, Музею новин в Україні, Щедрого вівторка, Центру розвитку благодійності та інших проектів.
  • «Основи» вже 30 років створює важливі та красиві книжки зі сміливим дизайном. Разом зі студією Hooga.design вони створили видання “Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics”, “Soviet Modernism. Brutalism, Post-modernism”, «Мій Музей. Пиши. Малюй. Вирізай» та ін. Ці книжки були нагороджені преміями з дизайну Книжкового Арсеналу та Best of Ukrainian Design.

Facebook: https://www.facebook.com/UkrainianYoungBookDesignAwards
Instagram: https://www.instagram.com/youngbookdesign/