Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення Сертифікація ЕНК у 2019 році

Сертифікація ЕНК у 2019 році

Шановні колеги!

В Університеті Грінченка затверджено Положення про ЕНК: порядок створення, сертифікації та використання у системі е-навчання (нова редакція, Наказ № 96).

За рішенням ректорату в першу чергу цього року будуть сертифікуватись ЕНК для студентів заочної форми навчання та студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти.

За поданням керівників структурних підрозділів підготовлено Графік сертифікації.

Авторів просимо дотримуватись встановлених термінів подання ЕНК на сертифікацію.

Інформуємо, що процес сертифікації є відкритим і відображається у вільному для перегляду документі (при авторизації в корпоративному акаунті) на окремих сторінках відповідно місяцю.

Експертам кафедр необхідно заповнити форму «фахова експертиза». Результати експертизи доступні за посиланням.

Для консультацій звернутайтеся до помічника керівника з ІКТ Вашого структурного підрозділу (Борщ Катерина Ігорівна, 108 каб.). За необхідності консультації співробітників НДЛ інформатизації освіти слід зареєструватись.

Корисні посилання: