Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення І Всеукраїнська інтернет-конференція «Професійна підготовка фахівців у галузі журналістики, реклами та PR»

Шановні науковці!

15 квітня 2020 року у Маріупольському державному університеті (м. Маріуполь, Україна) відбудеться  І Всеукраїнська інтернет-конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Професійна підготовка фахівців у галузі журналістики, реклами та PR».

Форма проведення – заочна.

Напрямки роботи конференції:
• Підготовка фахівців у галузі журналістики: компетентнісний підхід.
• Концептуальні засади підготовки фахівців у галузі реклами та PR.
• Особливості сучасної освіти у галузі знань «Журналістика».

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Термін подання матеріалів – до 14 квітня 2020 року.

Вимоги, умови участі та публікації тез доповідей у вкладенні.

Контакти організаторів:
Телефон: 0675914287, 0669096696 (Олена Сергіївна Мельникова-Курганова)

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ