Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення Передплати газету для мешканців зони АТО

Передплати газету для мешканців зони АТО

image022Кафедра бібліотекознавства та інформології Інституту журналістики підтримує акцію Української бібліотечної асоціації!

В умовах військового конфлікту та інформаційної агресії, яку зазнає Україна, різко підвищилось значення отримання громадянами достовірної інформації. Сьогодні багато наших громадян на Сході України, що проживають в зоні, максимально наближеної до бойових дій, не мають доступу до українських ЗМІ  телебачення, радіо, Інтернету. Виправити ситуацію на цих територіях можливо за допомогою друкованих періодичних видань.

Українська бібліотечна асоціація ініціювала акцію «Передплати газету для мешканців зони АТО», мета якої – інформаційна підтримка мешканців «сірої зони». Детальніше за посиланням.

Закликаємо викладачів та студентів підтримати акцію, передплативши декілька періодичних видань!