Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення Архів Збір першокурсників для поселення у гуртожиток

Збір першокурсників для поселення у гуртожиток

Шановні вступники 2017 року!

Поселення у гуртожиток студентів І курсу Інституту журналістики Університету Грінченка

відбудеться 31 серпня (четвер) 2017 р. о 10:00

Місце зборів: вул. М. Бойчука (Кіквідзе), 35 (Печерський р-н)
Час: поселення з 10:00 до 13:00

Карта проїзду

Перелік необхідних документів для поселення:
  • Заява від студента на ім’я ректора
  • Копія паспорту 1, 2, 3, 11 сторінки
  • Копія ідентифікаційного коду
  • 2 фотокартки (3 х 4 см)
  • Копії документів на пільгу (для пільгових категорій)
  • Форма 086-У (Медична довідка від медсестри нашого Університету- дозвіл на проживання в гуртожитку)
  • Паспорт
  • Квитанція про сплату за проживання (оплата за 10 місяців наперед: 4.400 грн.). ОПЛАЧУВАТИ ТІЛЬКИ ПРИ ПОСЕЛЕННІ В ГУРТОЖИТОК)
  • Конверт (білий, без написів та малюнків)
  • Довідка - Флюорографія (за останній рік)
  • Довідка з місця навчання (видається в Інституті журналістики - каб. 105, або 108)
  • Направлення на поселення в гуртожиток

За додатковою інформацією звертайтеся:

за тел. (044) 485-21-62 (приймальня Інституту журналістики)

або

до заступника директора Інституту журналістики з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи

Полковенка Тараса Вікторовича

за тел. (044) 485-20-92

e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м.Київ, вул. М. Тимошенка 13-Б, каб. 108, 112а

icon infoпн-пт 9:00-17:00 icon info