Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення Архів ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ІЗ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ «ЖУРНАЛІСТИКА»

До уваги студентів!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.10.2017 №1364 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/18 навчальному році" на базі Київського університету імені Бориса Грінченка буде проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань "Журналістика" серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації.

Наказом ректора Університету Грінченка створено галузеву конкурсу комісію, діяльність якої буде здійснюватись у два етапи:

• І етап – рецензування робіт (березень 2018 р.);
  • ІІ етап – підсумкова науково-практична конференція, яка відбудеться 13 квітня 2018 року.

Для участі у Конкурсі запрошуємо студентів - переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі "Журналістика", які навчаються за освітніми програмами: "Журналістика", "Видавнича справа та редагування", "Реклама і зв'язки з громадськістю", "Медіа-комунікації".