Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення Архів Конкурс на заміщення вакантних посад

Конкурс на заміщення вакантних посад

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

відповідно до Законів України «Про вищу освіту»
та
«Про наукову і науково-технічну діяльність»

оголошує конкурс на заміщення

вакантних посад

НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ:

• Кафедра журналістики та нових медіа

• старший викладач
  • Кафедра видавничої справи

• професор
  • Кафедра бібліотекознавства та інформології

• доцент
  • Кафедра реклами та зв'язків з громадськістю

• старший викладач
    • викладач

Термін подання документів по 12 травня 2017 року.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають: заявуособовий листок з обліку кадрів із фотокарткою, копії паспорта, документів про вищу освіту, наукові ступені та вчені (почесні) звання, завірені в установленому порядку, а також список наукових праць (винаходів), опублікованих за останні п’ять років.

Співробітники Київського університету імені Бориса Грінченка, які бажають взяти участь у конкурсі подають лише заяву.

Документи надсилати на адресу: 04053, м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, км. 103

Детальніше за посиланням