Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення Міжнародний фестиваль реклами «Scotch Fest»

Міжнародний фестиваль реклами «Scotch Fest»

logoПрийом робіт до 28.05.2017

Церемонія нагородження 06.06.2017

НОМІНАЦІЇ КОНКУРСУ

• Відеореклама
  • Реклама в пресі
  • Зовнішня реклама
  • Інновації та старт-ап
  • Рекламне селфі
  • Вірусне відео
  • Web-дизайн
  • Інша реклама

Ви можете брати участь у всіх номінаціях. Кожна номінація містить дві категорії: соціальну і комерційну. В рамках кожної категорії передбачені 3 призових місця. Краща робота фестивалю отримує Гран-Прі.

ГРАН-ПРІ фестивалю - політ на повітряній кулі та абонемент у фітнес-клуб.

Детальніше за посиланням

«Scotch Fest» — міжнародний мегакрутий фестиваль реклами для студентів і молодих фахівців у галузі реклами, PR, маркетингу, дизайну, журналістики та інших напрямків. У рамках конкурсної програми учасники зможуть позмагатися за 1,2,3 місця у 8-ми номінаціях, подаючи як комерційну, так і соціальну рекламу та у додаткових тематичних номінаціях.

ІЖ ЛОГО white 2Організаторами фестивалю є Інститут журналістики та студенти кафедри реклами і зв’язків з громадськістю Київського університету імені Бориса Грінченка.