Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення Архів II Міжнародна науково-практична конференція «Соціальні комунікації в інтеркультурному просторі»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас 16 листопада 2017 року взяти участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «СОЦІАЛЬНІ КОМУНІКАЦІЇ В ІНТЕРКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ»

Напрями роботи конференції:

• Світовий та вітчизняний досвід розвитку суспільних комунікацій.
  • Розвиток сучасних досліджень у галузі комунікативістики.
  • Професійний потенціал майбутніх фахівців у сфері комунікацій в Україні та світі.
  • Проблематика сучасних досліджень в галузі психології та соціології масової комунікації.
  • Полі- та крос-культурність суспільної комунікації.
  • Кібербезпека та медіаосвіта як відповідь теоретиків та практиків на виклики сьогодення
  • Перспективи розвитку видавничої справи в Україні.
  • Крос-культурний аспект рекламної та PR-комунікації.
  • Місія бібліотеки в умовах розвитку сучасного інформаційного простору.

Місце проведення конференції:
Київський університет імені Бориса Грінченка м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б (ст. м. «Мінська»)

Інформаційний лист
Інформаційний лист (англійською)