Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення Архів Продовжується збір волонтерської допомоги для бійців АТО

Продовжується збір волонтерської допомоги для бійців АТО

Шановні грінченківці!

Продовжуємо нашу вкрай необхідну та надзвичайно важливу справу - підтримку наших Захисників! Збір речей проводиться у структурних підрозділах і централізовано передається до корпусу №1 (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б), каб.№401.

Термін проведення збору волонтерської допомоги: з 18 жовтня по 01 грудня 2017 р.

Необхідно:теплий одяг, взуття, білизна, шкарпетки, рукавиці, плетені шапки; цигарки; кава, чай, цукор, мед, сухофрукти, шоколад,продукти, консерви, печиво;засоби особистої гігієни; ліки: протигрибкові мазі, протизастудні засоби, спреї від нежитю, гематоген, вітаміни.

vПерелік складений згідно побажань бійців із зони АТО.

Передача волонтерської допомоги запланована до Дня Збройних Сил України.

ae124b b668f21b7170428381e43e38d7f0bfa4