Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення З нагоди проведення Грінченківської декати оголошується щорічний конкурс на кращу візуалізацію слів Словника Бориса Грінченка "Словник Грінченка і сучасність".

Студенти та викладачі використовуючи шаблон опрацьовують слова із словника Бориса Грінченка, (додають тлумачення з сучасних українських та іноземних словників, ілюстрації, аудіо-, відео ресурси, цікаві факти тощо).

• І етап передбачає розміщення до 18.11.2018 р. на Вікі-порталі посилань, зображень, відео, текстів, що доповнюють та візуалізують слова зі Словника Бориса Грінченка.
  • ІІ етап, фінальний, буде проходити 30 листопада о 15:20 в 503 аудиторії навчального корпусу №1, де підрозділи радо презентують свої 3 найкращі слова, додавши їм нового рівня опрацювання.

Кожна команда (у порядку, витягнутого жребію) представляє 3 найкраще інтерпретованих слова (на екрані демонструють найкращі слова, заповнені на Вікі-порталі).

Кожен виступ команди (представлення 3-х слів) триває 5-10 хв. Кількість учасників команди, що представляє підрозділ – 5 осіб.

Детальніше за посиланням

За час існування конкурсу спільними зусиллями команди вже опрацювали більше 4-х тисяч слів!

Але ще є над чим працювати!

Приєднуйся!

Контакти: НДЛ інформатизації освіти, т.485-20-87