Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення Церемонія нагородження переможців III Всеукраїнського фестивалю блогерів «Smart Blog» серед школярів та студентів

8 грудня о 10.00 відбудеться церемонія нагородження переможців III Всеукраїнського фестивалю блогерів «Smart Blog» серед школярів та студентів.
Всеукраїнський фестивалю блогерів «Smart Blog» - це подія організована кафедрою видавничої справи та редвгування Інституту журналістики Університету Грінченка. У конкурсі можуть брати участь студенти, старшокласники (10-11 клас), а також учні середнього шкільного віку (5-9 клас), конкурс відбувається у кожній віковій категорії окремо, участь безкоштовна. Буктрейлер може бути поданий як від однієї особи, так і від групи з 2-х чи 3-х осіб. Вимоги до конкурсних робіт: тривалість буктрейлера – не більше 2 хвилин; тривалість проморолика – не більше 2 хвилин; презентаційний буктрейлер – 9-16 слайдів.

Номінації Фестивалю:
▫ігровий буктрейлер (відеоролик про книгу);
▫презентаційний буктрейлер (набір слайдів);
▫анімаційний буктрейлер (мультфільм про книгу)

Спеціальні номінації:
▫трейлер до дитячої книги;
▫трейлер до «розумної» книги (наукової, науково-популярної);
▫трейлер до ділової/бізнес книги, нон-фікшн;
▫трейлер до книги зі шкільної програми;
▫лідер переглядів (за кількістю переглядів на YouTube);
▫трейлер до книги у жанрі фантастики або фентезі;
▫трейлер до книги переможця Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

• Термін подачі: з 25 жовтня до 25 листопада 2018 року.
  • Конкурсна комісія відбере пости до шорт-листа та розмістить їх 5 грудня 2018 року на сторінці кафедри видавничої справи Київського університету імені Бориса Грінченка. Конкурсна комісія визначає 1-е, 2-е та 3-є місце у кожній номінації, а також Гран-прі та оголошує переможців 8 грудня 2018 року.

Деталі на сторінці в Facebook та на сайті.

Завантажити: Положення про фестиваль Заявка учасника