Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення Місяць

Лютий 2017

Понеділок, 20 Лютий 2017

Збірна України з футболу очима студентів, Асоціація спортивних журналістів України, журналіст, студент, конкурс, Федерація футболу України

Конкурс студентських робіт «Збірна України з футболу очима студентів»

Федерація футболу України разом з Асоціацією спортивних журналістів України оголошує конкурс студентських робіт «Збірна України з футболу очима студентів».
заняття бальними танцями, Чапкіс

Запрошуємо на заняття з народним артистом України, професором Григорієм Чапкісом

Заняття з Г. М. Чапкісом в корпусі на Тимошенка, 13-б почнуться 21.02, у вівторок, і надалі відбуватимуться щовівторка. Заняття проводяться безкоштовно.

Четвер, 16 Лютий 2017

Спічрайтер, копірайтер, курси, Mediaschool Grinchenko University, Mediaschool, ораторське мистецтво, інфографіка, редагування, візуальна комунікація

УВАГА! Курси «Спічрайтер-копірайтер»

З 25 лютого у рамках Mediaschool Grinchenko University розпочинаються курси «Спічрайтер-копірайтер».

Понеділок, 13 Лютий 2017

Передплата, газети, сіра зона АТО, акція, Інститут журналістики, Українська бібліотечна асоціація

Передплати газету для мешканців зони АТО

В умовах військового конфлікту та інформаційної агресії, яку зазнає Україна, різко підвищилось значення отримання громадянами достовірної інформації. Українська бібліотечна асоціація ініціювала акцію «Передплати газету для мешканців зони АТО», мета якої – інформаційна підтримка мешканців «сірої зони».

Середа, 08 Лютий 2017

Ліквідація академічної заборгованості!

Середа, 01 Лютий 2017

Рейтинг студентів, сесія

Рейтинг студентів за результатами заліково-екзаменаційної сесії 2016-2017 рр.

Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення Місяць