Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення Місяць

Квітень 2017

Неділя, 30 Квітень 2017

Оболонь, опитування, проект, Оболонська РДА, парк Наталка

У рамках проекту "Оболонь_Ad" проводимо опитування: яка вона - Оболонь?

Інститут журналістики спільно з міським парком "Наталка" та Оболонською РДА розпочинає новий проект "Оболонь_Ad" Проводимо опитування: яка вона - Оболонь?
Інтегровані комунікації, науковий журнал Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка

Журнал «Інтегровані комунікації»

«Інтегровані комунікації», науковий журнал Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка

П'ятниця, 28 Квітень 2017

програми підсумкової атестації

Студентам: програми підсумкової атестації

Графік відкритих лекцій

Четвер, 27 Квітень 2017

Відбудеться засідання Вченої ради Інституту журналістики

засідання Вченої ради Інституту журналістики

Середа, 26 Квітень 2017

Реєстрація студентів-волонтерів для 25-го благодійного «Пробігу під каштанами»

«Ярмарок вакансій» 2017

26.04.2017 о 13.30 в 114 аудиторії відбудеться «Ярмарок вакансій», на який запрошуються випускники всіх спеціальностей, а також зацікавлені у працевлаштування студенти не випускних курсів.

Вівторок, 25 Квітень 2017

Зустріч з лауреатом Державної премії ім. О. Довженка кінооператором-чорнобильцем Віктором Кріпченком

25 квітня 2017 року відбудеться зустріч з лауреатом Шевченківської премії та Державної премії ім. О. Довженка кінооператором-чорнобильцем Віктором Кріпченком та демонстрація документального фільму про Чорнобиль

Понеділок, 24 Квітень 2017

Круглий стіл «Молодь, мир та безпека»

24 квітня у Київському університеті імені Бориса Грінченка пройде круглий стіл, присвячений резолюції 2250 Ради безпеки ООН. Співорганізатор заходу – ГО “Федерація жінок за мир у всьому світі”.

Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення Місяць