Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення Місяць

Березень 2017

П'ятниця, 24 Березень 2017

англійська мова

Курси англійської мови (інтенсив) для студентів

У квітні 2017 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка розпочинають роботу Курси англійської мови (інтенсив) для студентів усіх немовних спеціальностей, які планують цього року складати вступний іспит з англійської мови в магістратуру.
журналістика, міжнародна журналістика України

Круглий стіл «МІЖНАРОДНА ЖУРНАЛІСТИКА УКРАЇНИ: ПОШУК ОСВІТНЬОЇ МОДЕЛІ»

24 березня 2017 року у Києві відбудеться круглий стіл «МІЖНАРОДНА ЖУРНАЛІСТИКА УКРАЇНИ: ПОШУК ОСВІТНЬОЇ МОДЕЛІ». Ініціатори проведення заходу - Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, «Українська Асоціація зовнішньої політики» (УАЗП), Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка та ГО «Національна академія комунікативістики».

Середа, 22 Березень 2017

Графік відкритих лекцій

Четвер, 16 Березень 2017

Медіабезпека, медіаграмотність

В Інституті журналістики відбудеться захід «Медіабезпека та медіаграмотність»

16 березня цього року о 13:00 відбудеться захід «Медіабезпека та медіаграмотність» для педагогічних працівників системи загальної середньої освіти та учнівської молоді.
Оболонь, опитування, проект, Оболонська РДА, парк Наталка

У рамках проекту "Оболонь_Ad" проводимо опитування: яка вона - Оболонь?

Інститут журналістики спільно з міським парком "Наталка" та Оболонською РДА розпочинає новий проект "Оболонь_Ad" Проводимо опитування: яка вона - Оболонь?

П'ятниця, 10 Березень 2017

Тарас Шевченко

У рамках «Шевченківського березня-2017» відбудеться лекція Гальченка Сергія Анастасійовича

09 березня 11:50 Відкрита лекція Гальченка Сергія Анастасійовича, виконавчого директора Всеукраїнської асоціації музеїв, 3аслуженного працівника культури України, присвячена огляду життя та творчості Тараса Шевченка

Вівторок, 07 Березень 2017

Відкритий простір, поезії Тараса Шевченка, читання

Відкритий простір поезії Тараса Шевченка: «Читаємо Шевченка іноземними мовами»

Запрошуємо студентів та викладачів Університету Грінченка долучитися до читання поезії українською, білоруською, польською, німецькою, англійською, італійською, французькою мовами!

Четвер, 02 Березень 2017

«Шевченківський березень-2017»

З 01 по 23 березня у Київському університеті імені Бориса Грінченка проходить цикл заходів «Шевченківський березень - 2017», який присвячено великому українському письменнику і художнику, мислителю та революціонеру-демократу Тарасу Григоровичу Шевченку.

Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення Місяць