Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення Місяць

Червень 2017

П'ятниця, 30 Червень 2017

Інститут журналістики Університету Грінченка, церемонія вручення, магістратура, випускний, випускник, студент

Церемонія вручення дипломів випускникам ОКР «Магістр»

Інститут журналістики Університету Грінченка, церемонія вручення, бакалавр, випускний, випускник, студент

Церемонія вручення дипломів випускникам ОКР «Бакалавр»

Оболонь, опитування, проект, Оболонська РДА, парк Наталка

У рамках проекту "Оболонь_Ad" проводимо опитування: яка вона - Оболонь?

Інститут журналістики спільно з міським парком "Наталка" та Оболонською РДА розпочинає новий проект "Оболонь_Ad" Проводимо опитування: яка вона - Оболонь?

Вівторок, 27 Червень 2017

РЕЙТИНГ успішності студентів Інституту журналістики

Середа, 21 Червень 2017

Семінар, науково-практичний семінар, оформлення бібліографічних посилань, ДСТУ, види бібліографічних посилань, Опришко Тетяна Сергіївна

Науково-практичний семінар «Оформлення бібліографічних посилань згідно з ДСТУ 8302:2015 та використання міжнародних стилів в оформленні списків літератури»

Середа, 07 Червень 2017

РОЗКЛАД консультацій та екзаменів літньої сесії 2016-2017 н. р. денної форми навчання

РОЗКЛАД екзаменів літньої сесії 2016-2017 н. р. денної форми навчання

Графік складання екзаменів та захисту випускових кваліфікаційних робіт у 2016-2017 навчальному році

Графік складання екзаменів та захисту випускових кваліфікаційних робіт у 2016-2017 н.р.

Вівторок, 06 Червень 2017

Засідання первинної організації Національної спілки журналістів України Університету Грінченка

06 червня о 13.00 в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка у рамках програми заходів щодо відзначення Дня журналіста України відбудеться засідання первинної організації Національної спілки журналістів України Університету Грінченка.
Scotch Fest

Майстер-класи від представників Всеукраїнської рекламної коаліції та арт-директора рекламного агентства BBDO

Запрошуємо 6 червня відвідати майстер-класи від представників Всеукраїнської рекламної коаліції та арт-директора рекламного агентства BBDO!
Екскурсія Інститутом журналістики

Екскурсія Інститутом журналістики (для абітурієнтів)

Екскурсія Інститутом журналістики

Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення Місяць