Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення Рік

Понеділок, 09 Жовтень 2017

Середа, 20 Вересень 2017

П'ятниця, 01 Вересень 2017

посвята в магістри, велика актова зала

Посвята в магістри

Урочиста посвята в магістри відбудеться 1 вересня 2017 року о 13.00 у великій актовій залі Київського університету імені Бориса Грінченка
Вшанування пам'яті Бориса Дмитровича Грінченка, вшанування пам'яті, Борис Грінченко, урочиста церемонія покладання квітів

Вшанування пам'яті Бориса Дмитровича Грінченка

З нагоди вшанування пам'яті Бориса Дмитровича Грінченка 01 вересня відбудеться Урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятника видатному сину України.

Четвер, 31 Серпень 2017

посвята в студенти

ПОСВЯТА в студенти

31 серпня (середа) 2017 р. о 15:00 відбудеться урочиста посвята в студенти
інформація для вступників, поселення в гуртожиток, документи, вступникам, гуртожиток, поселення, Флюорографія, Копія паспорта, Збір першокурсників, Перелік необхідних документів для поселення

Збір першокурсників для поселення у гуртожиток

Інформація для вступників, Для поселення в гуртожиток необхідно мати пакет документів
Вітання з новим навчальним роком!

Дорогі студенти Інституту журналістки! Вітаємо вас з початком нового навчального року!

Середа, 30 Серпень 2017

Зустріч студентів 1 курсу з кураторами, Організаційні збори студентів 1 курсу

Організаційні збори першокурсників

30 серпня (середа) 2017 р. о 14:00 відбудуться організаційні збори для першокурсників. Студенти зустрінуться з кураторами курсу та зможуть вирішити всі нагальні питання.
Конференція трудового колективу

30 серпня 2017 р. відбудеться Конференція науково-педагогічних, наукових, педагогічних працівників Університету Грінченка “Лідерство для нової освітньої стратегії Університету”.

Ви тут: Головна Про Інститут Новини Анонси, оголошення Рік