Ви тут: Головна Про Інститут Новини Новини «Грінченківської декади»

Новини «Грінченківської декади»

Неповторність історії

fI6Vem-E8BU7 грудня 2017 року на Історико-філософському факультеті Університету Грінченка відбувся ряд майстер-класів, які проводилися в рамках «Грінченківської декади». Одним з них стала лекція, організована НДЛ археології «Середньовічні одяг, обладунки та зброя».  Натхненником та лектором цього заходу став завідувач науково-дослідницької лабораторії, археолог та учасник історичних інсценізацій в Україні та за кордоном  Михайло Відейко.

Детальніше:

Я – РЕСУРС #пізнай_себе #саморозвиток

1Останнім часом все більше людей скаржаться на втому. Шалені ритми, робота без відпочинку та, навіть, мінлива погода виснажують нас емоційно. Ми потерпаємо від почуття духовної спустошеності, дисгармонії світу. В такі хвилини кожному з нас хочеться відшукати певний ресурс, з якого можна черпати натхнення та душевні сили.

Де його відшукати та як за допомогою арт-технік знайти «спільну мову» зі своєю особистістю, розповіли викладачі кафедри психології Інституту людини на майстер-класі «Психологічна майстерня «Я - ресурс». Захід проходив у рамках «Грінченківської декади».  

Детальніше:

«Грінченківська декада» продовжилась майстер-класами

 

7 грудня відбувся пізнавальний майстер-клас «Аргументативна риторика», який змогли відвідати всі охочі. Провела його кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Олена Доценко.

Вона розповіла про мистецтво організації та проведення дискусії, формулювання логічних та емоційних аргументів, добір вербальних та невербальних засобів переконання. Влучно наводились приклади з  реальними людьми.

Детальніше:

Треба хотіти бути лідером

 

IMG 08397 грудня в Університетському коледжі відбувся тренінг «Лідерство і розвиток лідерських якостей особистості».

Валентина Винар зі студентами III курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» провела тренінг у рамках  Грінченківської декади. Ще до початку заняття аудиторія визначилась з правилами, яких дотримувалась впродовж всього часу.

Детальніше:

Запобігти душевній капітуляції: місія виконана

doc 1У безкінечному циклі «дім – навчання – робота – дім» не вистачає сил для гармонії. Проте,  озброївшись пензлем і папером усього за декілька хвилин можна виправити ситуацію. «Здійснити подорож у глиб себе для пошуку ресурсів» - так описує арт – терапію Оксана Краєва, старший викладач кафедри практичної психології Київського університету імені Бориса Грінченка.

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Інститут Новини Новини «Грінченківської декади»