Ви тут: Головна Про Інститут Новини Новини «Грінченківської декади» Міжнародники створили колаж з фотографій Грінченка

Міжнародники створили колаж з фотографій Грінченка

collage

Колаж і з найвідоміших портретів Бориса Грінченка презентували     5 грудня члени студради факультету права та міжнародних відносин.

«З нагоди Грінченківської декади, нам запропонували зробити колаж, ми залюбки погодились. Вирішили створити саме колаж-мозаїку, тому що це креативно і такого ще не бачили ні в кого», – говорять автори Ангеліна Івашкевич та Сергій Гаргун.

Колаж

Із найвідоміших фото митця, його родини та книг  було створено слово GRINCHENKO.

Переглянути колаж можна на Факультеті права та міжнародних відносин.

Нагадаємо, що в рамках традиційної Грінченківської декади було презентовано невідомий стародрук із записами Бориса Грінченка.

Людмила Огерчук, Даяна Шимчук, Дарина Козик