Ви тут: Головна Про Інститут Новини Новини «Грінченківської декади» Конкурс «Словник Бориса Грінченка та сучасність»

Конкурс «Словник Бориса Грінченка та сучасність»

IMG 4326У рамках Грінченківської декади 7 грудня 2016 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся щорічний загальноуніверситетський конкурс «Словник Бориса Грінченка та сучасність» на кращу інтерпретацію слів Словника Бориса Грінченка.

Метою проекту є долучення студентів та викладачів до спадщини ідейного лідера Університету. Студенти 1 курсу Інституту журналістики  взяли активну участь у конкурсі та закликали всіх бути «чесними», «правдивими», не підтримувати «хабарників» і  отримали заслужену  відзнаку у номінації  «Патріотизм»

Вітаємо завзятих учасників та бажаємо успіхів та творчого натхнення!