Ви тут: Головна Про Інститут Новини Новини «Грінченківської декади» Осучаснення обкладинок творів Грінченка запропонували рекламісти-грінченківці

Осучаснення обкладинок творів Грінченка запропонували рекламісти-грінченківці

P 20161208 095901 1

Інтерактив «Борис Грінченко у ХХІ столітті: рекламне перезавантаження», організований студентами кафедри реклами і зв’язків з громадськістю, відбувся 8 грудня в Інституті журналістики.

«Ми прагнемо, щоб студенти більше знали про нашого духовного наставника – Бориса Грінченка, проте, аби зацікавити присутніх, ми відійшли від сухої лекції, а провели захід у формі інтерактиву» - розповідає одна з організаторів Анастасія Щерба.

«Видаючи твори для незаможних верств населення, рукописні журнали Борис Грінченко створював собі певний імідж, який сприяв розповсюдженню творів, їх опублікуванню та визнанню в колі письменників. Це являється одним із завдань професійних рекламістів та піарників і сьогодні», – розповідає Тетяна Солопчук, студентка 2-го курсу, спеціальності реклама та зв’язки з громадськістю.

Спікери підготувували чотири конкурси: дві вікторини, завдання на знання видів реклами та найвідоміших висловів Бориса Грінченка. Крім того впродовж заходу студенти мали рахувати портрети Грінченка, що з¢являлися на екрані. За кожну правильну відповідь учасники отримували солодкі призи. Наприкінці інтерактиву учасник, який набрав найбільшу кількість балів був нагороджений головним призом. Переможницею стала студентка першого курсу спеціальності реклама і зв’язки з громадськістю Даша Шиманська.

Також студенти презентували перероблені на сучасний лад з використанням новітніх технологій обкладинки до творів Бориса Грінченка.

«Розвивайтеся, творіть і робіть усе, щоб про вас заговорили!» - побажала організатор заходу Тетяна Солопчук.

Директор Інституту журналістики Галина Горбенко подякувала студентам за проведену роботу та наголосила, що «майбутнє у нашої реклами є!»

Нагадаємо, що 7 грудня книгознавці Інституту журналістики запросили усіх охочих до «Казкового світу Бориса Грінченка».

Олена Власюк, Ірина Яковенко, Каріна Бейко

Фото: Анастасія Кобилинська