Ви тут: Головна Про Інститут Новини Новини «Грінченківської декади» Заслужений журналіст України дав поради молодшому поколінню

Заслужений журналіст України дав поради молодшому поколінню

L4zg5-UgUQE

Книгу «Рік бика» публіциста та Заслуженого журналіста України Аркадія Музичука презентовано 9 грудня в Інституті журналістики.

«Тут зібрані мої матеріали, які я публікував у різних газетах. Я не мав задуму писати цю книгу, просто зібрав докупи свої статті, які були опубліковані в газетах «День» та «Дзеркало тижня». З того моменту пройшло вже 10 років, я їх починаю гортати і бачу – абсолютно нічого не змінилося. Як журналіст писав на різні теми, дуже багато працював в аграрній тематиці. Пишу тільки те, що в моїй душі, пишу правду», – розповідає автор книги.

Розповідаючи про свою професію метр дав декілька порад майбутнім журналістам: «Журналісту потрібна практика. Так він вчиться висловлювати саме власні думки. Потрібно віддавати душу, наче це твоя остання стаття. В кожному факті намагайтеся бачити явище. Аналізуйте написане. Думайте, це принесе шкоду чи користь?»

«Професії не потрібно зраджувати. Звичайно, якщо вона твоя. Влучним є вислів: «Найбільша кара для письменника, якщо тебе не читають». Це стосується й журналіста. Бажаю вам володіти словом і використовувати його на благо людям », – наголосив Аркадій Музичук.

Журналістську діяльність Аркадій Музичук розпочав у вересні 1959 року у Здолбунівській районній газеті «Нове життя». Перші публіцистичні твори Аркадія Музичука з’явилися у газеті «Молода гвардія». Також він працював коментатором українського телебачення, головним редактором студії «Укртелефільм», директором телестудії «Вежа», головним редактором всеукраїнських газет і журналів. Автор низки поетичних книг, документальних фільмів, гостросюжетних публіцистичних творів.

Анастасія Норіцина, Аліна Рєзнік, Анастасія Литвиненко, Дана Маслюк