Ви тут: Головна Про Інститут Новини Новини «Грінченківської декади» Веселі змагання

Веселі змагання

slovnyk drinch 2018 0530 жовтня з нагоди Грінченківської декади відбувся другий етап конкурсу «Словник Грінченка та сучасність». Студенти першого курсу всіх структурних підрозділів представили на вибір по декілька слів зі словника Бориса Дмитровича. Кожна команда мала можливість отримати за свій виступ 15 балів від членів журі.

Усі групи були по-своєму особливі: співали пісні, розігрували сценки, жартували та читали вірші. Почесне перше місце отримав Інститут журналістики, срібло взяв факультет здоров’я, фізичного виховання та спорту, а третє місце посів Інституту мистецтв.

Альона Драч

Детальніше про подію за посиланням