Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події

Події

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

14a64561-6853-4f2d-b874-9cb76a9f0824

18 квітня 2019 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Журналістика».

Наша студентка III курсу Куліш Ярослава була відзначена дипломом I ступеню за наукову роботу «Фестивальна діяльність як різновид неформальної освіти студентів журналістських спеціальностей». Керівник роботи - завідувач кафедри видавничої справи Масімова Лариса Гагіківна.


Щиро вітаємо з перемогою та бажаємо нових наукових звершень!

 

 

ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ІЗ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ «ЖУРНАЛІСТИКА» У 2018/2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

konkurs 2019 01

Рішенням Міністерства освіти і науки України у 2019 році Київський університет імені Бориса Грінченка було обрано базовим вищим навчальним закладом із проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Журналістика». Цього року на конкурс було заявлено 64 студентські наукові роботи із 31 закладу вищої освіти України. Географія учасників конкурсу охопила всю Україну: від Львова до Маріуполя, від Сум до Одеси.

Детальніше:

Громада Інституту журналістики долучилась до озелення території

05В цей сонячний день, 1 квітня, студенти та колектив Інституту журналістики долучилися до ініціативи з озелення, приуроченої до Дня довкілля. Було висаджено 10 кущів, які тепер прикрашають територію Університету Грінченка. Всі поставились до завдання з радістю та завзяттям!

Детальніше:

Фінал І Всеукраїнського конкурсу фото та відео робіт «Lime. Go to read!»

02

23 березня 2019 року в Бібліотеці Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся фінал І Всеукраїнського конкурсу фото та відео робіт «Library in my eyes. Go to read!». Ініціатором конкурсу виступили студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» на чолі зі старшим викладачем кафедри Поліщук Т.І., а учасниками могли стати як школярі так і студенти з усієї України.

Детальніше:

Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

2

Студентки Інституту журналістки Університету Грінченка здобули перемогу у конкурсі наукових робіт. Кожного року конкурс проходить на базі на базі Одеського національного політехнічного університету.

Детальніше:

Міжнародна співпраця з Унверситетом міста Жиліна

Image-128 березня до Інституту журналістики завітав професор, доктор наук Університету міста Жиліна (Словацька Республіка) Іван Куріц, задля обговорення напрямів міжнародної діяльності у межах співпраці кафедри видавничої справи Київського університету імені Бориса Грінченка та кафедри автоматизації й виробничих систем Університету міста Жиліна.

Детальніше:

Церемонія нагородження І Всеукраїнського конкурсу фото та відео робіт «Lime. Go to read!»

07

23 березня кафедра бібліотекознавства та інформології підвела підсумки І Всеукраїнського конкурсу фото та відео робіт «Lime. Go to read!».

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події