Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події

Події

Нові твори від «Нових в медіа»

 

media202024 квітня 2020 року в Інституті журналістики Університету Грінченка відбулась онлайн-церемонія оголошення переможців V Всеукраїнського конкурсу журналістської творчості для старшокласників «Нові в медіа». Журі визначило найкращі роботи у номінаціях «Журналістський текст» та «Журналістський відеотвір». 

Детальніше:

Дистанційне засідання директорату

dyrektorat 1В Інституті журналістики відбулося дистанційне засідання директорату на платформі Hangouts Meet. Не зважаючи на новий формат, зустріч пройшла продуктивно в дружній атмосфері.

Детальніше:

Круглий стіл з видавцями-практиками «Проектна діяльність як фаховий запит сучасної видавничій галузі»

27 березня 2020 року відбувся круглий стіл з видавцями-практиками «Проектна діяльність як фаховий запит сучасної видавничій галузі». У зв’язку із загальнонаціональним карантином форма проведення зустрічі – дистанційна у форматі Hangouts Meet.

Детальніше:

Про організацію освітнього процесу на період карантину

 

Увага! Згідно рішення Кабінету міністрів України від 25 березня 2020 р. карантин продовжено до 24 квітня 2020 р.  

Детальніше:

Вітаємо студентів-бакалаврів із отриманням дипломів!

zv 13 березня в Інституті журналістики відбувся перший випуск студентів-бакалаврів заочної форми навчання. Щиро бажаємо нашим випускникам успіхів у обраній професії, швидкого кар’єрного зростання  і втілення ідей в життя! Нехай життєвий шлях буде легким і безперешкодним, а удача завжди супроводжує вас!

Детальніше:

Лекція для студентів "Основи громадського здоров'я"

med lekciya 124 лютого студенти-першокурсники прослухали лекцію на тему "Основи громадського здоров'я: інфекційні хвороби, імунітет та як про це правильно Google-лити".

Детальніше:

Фотовиставка "Життя навколо нас"

vystavka 1«Життя навколо нас» – саме так називається виставка фотографій студентів 2 курсу, яку розгорнуто в Інституті журналістики 18 лютого. Сорок світлин представляють різних авторів, що сміливо і цікаво пробують свої сили у фотографії. 

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події