Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події

Події

Фотовиставка "Життя навколо нас"

vystavka 1«Життя навколо нас» – саме так називається виставка фотографій студентів 2 курсу, яку розгорнуто в Інституті журналістики 18 лютого. Сорок світлин представляють різних авторів, що сміливо і цікаво пробують свої сили у фотографії. 

Детальніше:

Майстер-клас від Дмитра Хоркіна

horkin 118 лютого до Інституту журналістики завітав заслужений артист України, основний голос офіційних заходів України, радіожурналіст, телеведучий, медіа-менеджер, генеральний продюсер Українського радіо Дмитро Хоркін.

Детальніше:

Основи гендерної політики для студентів

zustrich 114 лютого в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася зустріч Галини Горбенко, директорки Інституту журналістики, з Катериною Левченко, Урядовою уповноваженою з гендерних питань, Миколою Білоусом, заступником голови Держкомтелерадіо України та Тетяною Микитою, заступницею директора Укртелерадіопресінституту.

Детальніше:

Обговорення моделі практики студентів 4 курсу

model praktyka31 січня в Інституті журналістики відбулося методичне засідання з обговорення моделі практики студентів 4 курсу 2020-2021 навчального року. У зустрічі взяли участь проректор з науково-методичної та навчальної роботи О.Б. Жильцов, завідувач НМЦ стандартизації та якості освіти О.В. Леонтьєва, начальник відділу практики та працевлаштування О.Л. Замятна. Завідувачі кафедр Інституту представили для обговорення розроблені колективами кафедр моделі практики за новою стратегією практикоорієнтованого навчання.

Детальніше:

Живий ланцюг Соборності

paton 1Студенти Інституту журналістики долучилися до акції "Живий ланцюг Соборності".

Детальніше:

Звіт директора Інституту журналістики за 2019 рік

2019zvit 120 січня відбувся звіт директора Інституту журналістики кандидата педагогічних наук, доцента Горбенко Галини Василівни про діяльність Інституту за 2019 рік.

Детальніше:

Вітаємо з прийдешнім 2020 роком!

Вітаємо з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай 2020 рік буде таким же яскравим, як спалахи новорічних феєрверків, таким же гарним, як прикрашена новорічна ялинка, таким же веселим, як сам Новий Рік! Навколо нехай будуть лише щирі посмішки, а всі проблеми і негаразди залишаться в році, що минає.

Holiday

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події