Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Презентація збірки творів Чингіза Айтматова в Інституті Журналістики

Презентація збірки творів Чингіза Айтматова в Інституті Журналістики

04

17 грудня 2018 р. В Інституті журналістики відбулася презентація перших у незалежній Україні українськомовних перекладів творів Чингіза Айтматова, які здійснив доктор філологічних наук, професор кафедри журналістики та нових медіа М.С.Васьків.

Шановний гість, Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні, Ж.Ш.Шаріпов розповів студентстській аудиторії про значення постаті Чингіза Айтматова для світової культури. Перекладач М.С.Васьків і модератор зустрічі доцент О.А.Хамедова змогли зацікавити і студентів, і викладачів творчістю видатного киргизького письменника. Тепер буде нагода прочитати його твори, адже кілька збірок перекладів Посольство Киргизької Республіки подарувало нашій бібліотеці. У заключному слові проректор Н.М.Віннікова висловила сподівання на подальшу співпрацю з Посольством Киргизької Республіки.