Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події ІІ Всеукраїнський фотоконкурс "Країна змін"

ІІ Всеукраїнський фотоконкурс "Країна змін"

 

1214 грудня 2018 року в Інституті журналістики Університету Грінченка відбувся фінал Всеукраїнського фотоконкурсу «Країна змін». Захід розпочався урочистою церемонією нагородження переможців та лауреатів у різноманітних номінаціях. Ведучими заходу були Андрій Сніжко – фотограф, головний організатор конкурсу «Країна змін» та телеведуча Наталя Сопіт.

 

Гран прі отримав воєнний фотограф Богдан Антоненко, представивши фотографії з передової. У 2015 році хлопець пішов добровольцем у підрозділах ДУК і УДА, а до весни 2018 року воював на Донбасі етральними темами його роботи - сюжети реального бою українських воїнів. Він отримав головну грошову премію та золотий об’єктив. Другу премію взяла Ангеліна Юрків з села Олексич на Стрийськості Львівської області. Вона першокурсниця Національного педуніверситету імені Михайла Драгоманова. Вже не вперше подає роботи на фотоконкурси, а тут перемогла з портретами дітей, які мріють, діють і змінюють світ на краще. Третє місце посіла студентка університету Грінченка Олена Грицак з селища Макарова на Київщині збіркою фото, присвячених непростій темі Інтернету - залежності сучасного суспільства. Окрім трійки лідерів, професійний журі фотоконкурсу «Країна змін» відзначила ще шість учасників спеціальними преміями: «Глядацькі симпатії », «Сила і дух здорової нації», «Урбаністика», «Інноваціність фотографії», «Соціальний репортаж». У цих номінаціях молоді митці торкнулися людей з обмеженими фізичними можливостями, знищення історичного обличчя Києва, а також козацьких традицій, Майдану, безхатченків тощо. Організатори відзначили зростання загальної якості конкурсних робіт, неабияку конкуренцію ідей, що виникла в неочікуваних творчих презентаціях. Понад 30 кращих фотографій було відібрано для національної виставки, яка триватиме протягом наступного року в інституті журналістики Київського університету ім. Бориса Грінченка. Загалом у конкурсі взяло участь близько 2000 учасників.
Усі учасники вразили всіх присутніх своєю щирістю та бажанням показати свій світ, своє бачення країни в фотографіях.
Після офіційної частини заходу відбулось урочисте відкриття фотовиставки кращих та робіт та перерізання червоної стрічки переможцями та лауреатами змагання.

Конкурс «Країна змін» та самі організатори конкурсу підтримують молодь у їх починаннях, надають юним талантам можливість розвиватись та реалізовуватись, демонструвати свою точку зору на світ, позитивні зміни в країні через фотографії, надихати інших та отримувати зворотній зв’язок від інших фотографів, учасників.

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події ІІ Всеукраїнський фотоконкурс "Країна змін"