Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Професійні секрети для студентів-видавців від директора «Gwara Media» Сергія Прокопенка

0112 березня в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася гостьова лекція для студентів-видавців першого курсу. Говорили про книжкове мистецтво та видавничі інновації.

Директор компанії «Gwara Media» та продуктовий дизайнер Сергій Прокопенко поділився таємницями створення унікального інклюзивного видання та планами шодо видавничих новинок. Зустріч викликала зацікавленість з боку студентів інших курсів та заклала підгрунтя для подальшої спільної проектної роботи.

Куратор зустрічі - доцент кафедри видавничої справи Олена Анатоіївна Осмоловська

Матеріал від Астудії