Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Круглий стіл в межах Фестивалю науки «Шевченківське літературно-мистецьке свято «В сім'ї вольній, новій»

06

23 травня 2019 р. в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка за участі Національної спілки письменників України та викладачів кафедри бібліотекознавства та інформології було проведено круглий стіл «Шевченківське літературно-мистецьке свято «В сім'ї вольній, новій».

Гості заходу:

• Тетяна Винник – керівник групи, відповідальний секретар Національної спілки письменників України,
  • Андрій Стебелєв – член Національної спілки журналістів України та Національної спілки письменників України, письменник,
  • Юрій Пилип-Полян – український письменник, журналіст,
  • До Тхі Хуа Лі – в’єтнамська поетеса і перекладач,
  • Чочія Сосо – грузинський поет, перекладач,
  • Гурам Одішарія – грузинський письменник, міністр культури і спорту Грузії (2012 р. – 2014 р.).

Модератори заходу: Макарова М. В. та Терещенко Н. М.

Студенти дізналися про особливості творчої та перекладацької діяльності гостей, мали можливість задати питання та отримати на них відповіді, а також стати свідками декламування поезії, та авторських перекладів іноземними мовами: грузинською та в’єтнамською.

Дякуємо Національній спілці письменників України, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.