Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Підсумкова атестація 2019

Підсумкова атестація 2019

10У п'ятницю, 14 червня 2019 року в Інституті журналістики розпочалася підсумкова атестація та захисти випускових кваліфікаційних робіт. Триватимуть вони з 14 по 22 червня. Вже традиційно для нашого Інституту до складу екзаменаційних комісій увійшли роботодавці, які відмітили високий рівень підготовки та професіоналізм наших студентів.

В рамках реалізації нової освітньої стратегії були запроваджені практичні дипломні проекти для кожного напряму підготовки. Всі ідеї проектів – цікаві та актуальні. Більшість із них – успішно реалізовані. Після виступів майбутніх випускників ми ще раз переконалися, які у нас талановиті, креативні та енергійні студенти! Справжні професіонали, для яких відкриті двері всіх українських та закордонних медійних компаній! Пишаємося!

Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Підсумкова атестація 2019