Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Вітаємо колег із професійним святом!

Вітаємо колег із професійним святом!

nagorodgennya 13 жовтня 2019 р. відбулося традиційне урочисте нагородження колективу Університету до Дня працівника освіти. З привітанням виступив ректор Університету – Віктор Олександрович Огнев’юк, після чого відзначив професійні досягнення співробітників грамотами та подяками.


Почесну грамоту від Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради за вагомий особистий вклад у розвиток столичної освіти, досягнення значних успіхів у професійній діяльності отримала директор Інституту журналістики – Галина Василівна Горбенко.
Також Департамент нагородив подякою за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у розвиток вищої освіти завідувачку кафедри бібліотекознавства та інформології – Олену Вікторівну Воскобойнікову-Гузєву.
За активну наукову діяльність, участь у організації Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт грамоту отримала Іващенко Вікторія Людвігівна – заступник директора Інституту журналістики з наукової роботи.
За високий професіоналізм, плідну наукову-педагогічну діяльність відзначили грамотою завідувача НВМ «Грінченко-інформ» – Валерія Кириловича Ясиновського.
За створення медіапродуктів, які просувають бренд Університету, грамоту отримала Мар’яна Степанівна Ангелова – завідувачка НВМ «АстудіЯ» тележурналістики.
Подякою за сумлінне виконання обов’язків координатора студентської практики відзначили доцента кафедри видавничої справи – Наталію Сергіївну Романюк.
Також подякою за високий професіоналізм нагородили викладача кафедри видавничої справи – Ігоря Вікторовича Женченка та методиста навчального відділу Інституту журналістики – Юлію Володимирівну Марченко.


Вітаємо з високими відзнаками та професійним святом!

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Вітаємо колег із професійним святом!