Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Квест по музею Бориса Грінченка

Квест по музею Бориса Грінченка

ekskursiya 7З 30 вересня по 3 жовтня першокурсники Інституту журналістики традиційно разом зі своїми кураторами відвідали музей присвячений Борису Грінченку.

Щорічно наші першачки знайомляться з діяльністю і життєвим шляхом Бориса Грінченка під час спільної екскурсії до музею в межах дисципліни «Я-студент». Втім цьогорічна екскурсія пройшла в новому для всіх форматі. Студенти ознайомилися із екзпозиціями у формі квесту.

Грінченківці мали відповісти на запитання щодо родинного життя, творчої спадщини, громадської позиції, літературної та соціальної діяльності Бориса Грінченка. Для того, щоб знайти відповіді вони мали уважно вивчити, представлені в музеї, документи, світлини, вирізки з газет тощо. Сучасний формат сподобався студентам, згуртував їх в команду та залишив яскраві враження.
Закінчилися відвідини музею покладанням квітів до пам’ятника Борисові Грінченку.

Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Квест по музею Бориса Грінченка