Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ІНСТИТУТУ ЖУРНАЛІСТИКИ

МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ІНСТИТУТУ ЖУРНАЛІСТИКИ

seminar219 жовтня 2016 року в Інституті журналістики відбувся методичний семінар на актуальну тему «Засади практикоорієнтованої підготовки фахівців».

Методики представили викладачі Інституту, а саме:

Модератором методичного семінару виступила О. А. Росінська, заступник директора Інституту журналістики.

Методичний семінар відвідали: проректор з науково-методичної та навчальної роботи Університету Грінченка Жильцов Олексій Борисович, який зазначив високий рівень практичної підготовки студентів Інституту журналістики і підкреслив ефективність представлених методик, та директор Інституту людини Безпалько Ольга Володимирівна, яка поділились позитивними враженнями від семінару.

У заході також взяли активну участь студенти Інституту журналістики, які підкреслили важливість практичної спрямованості навчання.