Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Зустріч з професіоналом

Зустріч з професіоналом

slavinska2У рамках проекту Інституту журналістики GRINCHENKO MEDIACLASS 21 жовтня відбулася зустріч студентів та викладачів з Іриною Славінською – авторкою та ведучою  «Громадського радіо»

Ірина Славінська розповіла журналістам-початківцям про перешкоди, які можуть траплятися під час професійного поступу та про складний шлях становлення «Громадського радіо», зокрема, його цілі та місію.  За словами самої Ірини,  «Громадського радіо» для неї  це певна відповідальність перед  аудиторією, яка отримує інформацію, а робота журналіста обов'язково повинна спиратися на певні стандарти. Журналістка вважає, що інформація повинна подаватися швидко, якісно, неупереджено та має бути визнана спеціалістами відповідного профілю.

Ірина Славінська вірить, що  розвиток журналістики у наших руках!

Софія Телішевська,
1 курс, «Журналістика»