Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Вітаємо наших переможців Міжнародного молодіжного фестивалю соціальної реклами «Інший погляд»

Odesa320-23 жовтня 2016 р. в Одесі відбувся VІ Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд». Студенти Інституту журналістики Університету Грінченка вибороли призові місця

Молодіжний фестиваль традиційно відбувся на базі Одеської юридичної академії

Мета заходу – за допомогою соціальної реклами донести до суспільства інформацію про соціальні проблеми молоді, привернути увагу аудиторії до соціально значущих тем та залучити якомога більше людей до відкритого обговорення.

Студенти у супроводі викладача кафедри реклами та зв'язків з громадськістю Шияна В. О. стали активними учасниками фестивалю.

Цьогоріч 4 творчі роботи від професіоналів-початківців нашого Інституту були відзначені призовими місцями, серед них:

• III місце у номінації «Зовнішня реклама» отримала студентка ІІІ курсу Травіна Євгенія.
  • II місце у номінації «Друкована реклама» отримали студентки ІІІ курсу Борзаківська Карина та Мискова Марія.
  • ІІІ місце у номінації «Друкована реклама» отримали студентки І курсу Венгерчук Анастасія і Король Лідія.
  • Спеціальну відзнаку – І місце у номінації «Приз глядацьких симпатій» отримав студент ІІІ курсу Шевцов Антон.

Усі учасники та переможці отримали дипломи.

Почесним гостем  Молодіжного фестивалю «Інший погляд» був професор Софійського університету Хрісто Кафтанжиєв.

У новому форматі пройшла «Ніч соціальної реклами», де учасники обговорювали конкурсні роботи.

Вітаємо наших переможців! Бажаємо вам творчих успіхів, натхнення та професійних досягнень!