Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події ФЕСТИВАЛЬ «ОСЬ МИ ЯКІ». Фотозвіт

ФЕСТИВАЛЬ «ОСЬ МИ ЯКІ». Фотозвіт

os my yaki26 жовтня 2016 року студенти першого курсу Інституту журналістики презентували себе на студентському фестивалі першокурсників «Ось ми які».

Журналісти, книгознавці, рекламісти та видавці яскраво заявили про себе у хореографічних постановках, вокальних номерах, гумористичних виступах. Фестиваль зібрав активних, енергійних, перспективних, сучасних молодих людей, які прагнуть знань, злагоди і миру. Загальна святкова атмосфера, гарний настрій, харизматичність першокурсників і студентського активу  це все поєднав фестиваль першокурсників «Ось ми які».
«Дійство на сцені надовго запам’ятається, адже виступи були яскравими й творчими, продуманими та неповторними» – зазначила директор Інституту Галина Василівна Горбенко.

Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події ФЕСТИВАЛЬ «ОСЬ МИ ЯКІ». Фотозвіт