Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Підписано меморандум про співробітництво між Українською асоціацією видавців і книгорозповсюджувачів та Інститутом журналістики

memorandum-4В Інституті журналістики відбулася історична подія – 2 червня 2017 р. підписано меморандум про співробітництво між Українською асоціацією видавців і книгорозповсюджувачів та Інститутом журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

Почалося усе із прагнення об’єднати зусилля практиків вітчизняної видавничої галузі – членів Громадської спілки «Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів» (ГС «УАВК») та студентів і викладацького колективу Університету Грінченка. Метою цього Меморандуму є бажання розвивати всебічне співробітництво у галузі книговидання та книгорозповсюдження між профільним навчальним закладом та громадською організацією в Україні, яка представляє інтереси переважної більшості українських видавців.

Від імені Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів меморандум підписав президент УАВК Олександр Васильович Афонін, а від імені Інституту журналістики – його директор Галина Василівна Горбенко.

Підписання меморандуму – це лише перший крок до формування дієвого механізму співпраці, який забезпечить професійну спадкоємність у видавничий галузі між молодими видавничими кадрами та представниками діючих видавництв та книготорговельних компаній.