Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Засідання первинної організації НСЖУ в Інституті журналістики

Засідання первинної організації НСЖУ в Інституті журналістики

DSC012076 червня 2017 р. відбулися розширені збори первинного осередку Національної спілки журналістів України в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

На засіданні члени первинної організації НСЖУ ухвалили звернення на підтримку кореспондента «Укрінформу» і в’язня кремлівського режиму Романа Сущенка та передали вітання з професійним святом.

Вперше до первинної організації НСЖУ приєдналися студенти-старшокурсники. Членські квитки Національної спілки журналістів України отримали Вікторія Гарус, Діана Мехедок та Іван Корєнєв,  які є успішними студентами Інституту журналістики та мають чималий досвід роботи у ЗМІ.