Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Церемонія нагородження та майстер-класи фестивалю реклами «Scotch Fest»

Церемонія нагородження та майстер-класи фестивалю реклами «Scotch Fest»

DSC013166 червня 2017 р. в Інституті журналістики відбулась церемонія нагородження та майстер-класи фестивалю реклами «Scotch Fest».

Майстер-класи. Вже з 13:00 на учасників та гостей фестивалю чекали розповіді та практичні поради від професіоналів української реклами. Так, першими спікерами стали Яна Бакун, PR-Manager та Олена Рунець, Head of Communication. Вони розповіли, як живе сучаний український рекламний ринок та що доведеться пережити майбутнім професіоналам реклами та PR. Далі зі словом виступив Михайло Петрусяк, Art Director BBDO Ukraine, який розповів присутнім про особливості своєї професії («Artdirection from the inside»).

За програмою фестивалю «Scotch Fest» на всіх також чекала церемонія нагородження у актовому залі Університету Грінченка.

Журі. У складі журі роботи учасників оцінював Олександр Курбан - керуючий партнер PR-агентства «АНТ», фахівець зі стратегічних комунікацій, доцент кафедри реклами та зв'язків з громадськістю Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка, та за сумісництвом незалежний PR-консультант і проект-менеджер. Також роботи учасників оцінювали Денис Курносов, Senior User Experience & User Interface Designer компанії SoftServe, спеціаліст в галузі архітектури та дизайну інтерфейсів для веб/мобільних додатків; Михайло Черняк, міжнародний бренд-консультант з 10-річним досвідом роботи у сфері досліджень маркетингу та реклами; Михайло Петрусяк, арт-директор рекламного агентства BBDO Ukraine; Володимир Кобецькреативний директор digital-centric агентства AdProIsobar; Ірина Метнева, Creative Director в Vandog Agency; Марія Тетеринкерівник дизайн-студії BBDO Ukraine; Світлана Лобанова, креативний директор Smartica/Skykillers; Владислав Войцеховські, креативний директор Grape Ukraine; Надія Трикоз, креативний директор Geometry Global Ukraine; Юрій Мотричдиректор та аніматор студії MOKAstudio. Голова журі Максим Лазебник, генеральний директор Всеукраїнської рекламної коаліції, керівник Київського міжнародного фестивалю реклами, продюсер Effie Awards Ukraine.

З вітальним словом на церемонії нагородження виступила Бєлофастова Таїсія Юріївна, проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Київського університету імені Бориса Грінченка.

Спеціальним гостем фестивалю «Scotch Fest» стала директор Інституту журналістики Галина Василівна Горбенко.

Кожен відвідувач програми майстер-класів «Scotch Fest» отримав on-line-сертифікат й навіть деяким пощастило виграти корисні подарунки від спонсорів.

Список переможців фестивалю

ВІДЕОРЕКЛАМА (соціальна)

1 місце - Куратченко Анна
2 місце - не присуджено
3 місце - Юрченко Марина, Козік Андрій

ВІДЕОРЕКЛАМА (комерційна)

1 місце - Грещук Станіслав
Соколюк Остап
2 місце - Іра Джуранюк
Олексій Катрук

ЗОВНІШНЯ (соціальна)

2 місце - Дерев'янко Оксана
Кашперська Марія
Хорош Марина
Стовба Олександр
3 місце - Ситник Ірина

ЗОВНІШНЯ (комерційна)

1 місце - не присуджено
2 місце - Литкін Денис
3 місце - Остапчук Низар

РЕКЛАМА В ПРЕСІ (соціальна)

2 місце - не присуджено
3 місце - Ситник Ірина

РЕКЛАМА В ПРЕСІ (соціальна)

2 місце - Остапчук Низар

2 місце - Ситник Ірина Валеріївна
3 місце - Мартиненко Марина

__________________________________________________

До зустрічі на Міжнародному фестивалі реклами «Scotch Fest».

«Scotch Fest» — міжнародний мегакрутий фестиваль реклами для студентів і молодих фахівців у галузі реклами, PR, маркетингу, дизайну, журналістики та інших напрямків.

ІЖ ЛОГО white 2Організаторами фестивалю є Інститут журналістики та студенти кафедри реклами і зв’язків з громадськістю Київського університету імені Бориса Грінченка.

Детальніше про організаторів та сам фестиваль ви можете дізнатися за посиланням.