Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Структура Кафедри Кафедра реклами та зв’язків з громадськістю Події кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Церемонія вручення дипломів випускникам бакалаврату

Церемонія вручення дипломів випускникам бакалаврату

vypusk2017-430 червня 2017 року в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам бакалаврату.

З вітальним словом до випускників та гостей свята звернувся доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, ректор Університету Грінченка Віктор Олександрович Огнев`юк. Він привітав гостей заходу, випускників, їх батьків та рідних із визначною подією в їх житті. Традиційно, ректор вручив грінченківцям дипломи з відзнакою.

Святкові привітання також висловила директор Інституту журналістики Галина Василівна Горбенко.

Бажаємо випускникам-201 7 реалізації задумів, миру та злагоди,

кохання, успіхів на професійній ниві.

Вітаємо!